„Tudományos Diákköri Munka 2022 ősz” ösztöndíj

Kedves Hallgatók!

A PTE Hallgatói Szolgáltatói Központjának Tehetséggondozó Irodája 2022 őszi szemeszterében célzott támogatásokat nyújt a kari TDK műhelyek fejlesztésére. Ennek részeként mind az egyetem, mind a Kari Tudományos Diákköri Tanács szándéka szerint támogatni szeretné a tudományos diákköri pályaművükön dolgozó, azt megvédő hallgatókat.

Ennek okán a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar (továbbiakban: BTK) pályázatot hirdet „Tudományos Diákköri Munka 2022 ősz” ösztöndíj elnyerésére.

Az ösztöndíjat maximum 73 fő nyerheti el.
Az ösztöndíj keretösszege: 885 000 Ft

Az ösztöndíjra azok a hallgatók pályázhatnak, akik:

• a BTK-n a pályázat benyújtásakor aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek
  • tudományos diákköri pályaművüket benyújtották, és bemutatták a 2022. őszi Intézményi Tudományos Diákköri Konferencián

A pályázathoz mellékelni kell:

• az 1. mellékletében található Pályázati Adatlapot (word dokumentumban csatolva)

A pályázatokat elektronikus úton kell benyújtani a BTK Kari Tudományos Diákköri Tanács elnökének, Dr. Pohárnok Melindának (ktdt.btk.pte@gmail.com). Hiánypótlásra nincs lehetőség.

A pályázat benyújtási határideje: 2022. november 15.

Részleteket a Pályázati Kiírásban találhatnak!

Pécs, 2022.november.08.                                                                             Dr. Pohárnok Melinda

KTDT elnök

Kari Tudományos Diákköri Tanács